Nasza kadra

Inga Krupska

Inga Krupska – pedagog, doradca zawodowy, coach

Kierownik Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Centrum Reduta"

W „Mrowisku” pracuję od 2010 roku. Kieruję klubem dla młodzieży „Centrum Reduta”, koordynuję projekty profilaktyczne i rozwojowe, prowadzę szkolenia oraz rekomendowany Program Wzmacniania Rodziny.

Uwielbiam jeździć na nartach, na rowerze MTB po pięknym trójmiejskim parku krajobrazowym oraz odkrywać nowe szlaki górskie. Jestem właścicielką wyżła weimarskiego. Kocham podróże te bliskie i bardzo dalekie. To podczas podróży „ładuję akumulatory” i za każdym razem przekonuję się jak dużą wartością jest różnorodność. Podróż to dla mnie również odkrywanie siebie, wychodzenie poza swoją strefę komfortu, przełamywanie stereotypów kulturowych, to stawanie się bogatszym.

Maja Suryn

Maja Suryn – psycholog

psycholog, socjoterapeutka

Tak naprawdę Maria, choć dla wszystkich bardziej rozpoznawalna jako Maja.

Z wykształcenia jestem psychologiem. Moją pasją są podróże. Lubię aktywnie spędzać czas, wędrówki górskie i kajaki.

Trzy słowa, które najlepiej mnie charakteryzują to: aktywnie, kreatywnie i z uśmiechem. W Mrowisku pracuję od 2013 roku – jestem wychowawcą, koordynuję różne projekty, prowadzę warsztaty i nie tylko…

Małgorzata Białogłowska

Gosia Białogłowska – pedagog, koordynatorka działań artystycznych

W Mrowisku jestem wychowawcą, pedagogiem prowadzę również zajęcia teatralne, na których młodzież, poprzez zabawę, pracuje nad warsztatem aktorskim, zajęcia artystyczne – to na tych zajęciach tworzony jest Mrowiskowy Magazyn Kulturalny, jak również liczne prace twórcze, które rozwijają wyobraźnie, kreatywność i uwrażliwiają na niezwykłość świata. Prywatnie jestem właścicielką firmy: Kolektyw Artystyczny – pracowni, w której powstają ręcznie malowane ceramiki, a także obrazy i grafiki komputerowe. Ponadto tańczę flamenco i piszę bajki. Uwielbiam młodzież. Uważam, że zmiany są możliwe niezależnie od wcześniej podjętych wyborów, a jeśli ktoś ma pasję to osiągnięcie celu jest tylko kwestią czasu.

Błażej Pawlina

Błażej Pawlina – muzyk

pedagog, muzyk, nauczyciel

Uwielbiam pracę z ludźmi, obcowanie z nimi, poznawanie ich. Jest to dla mnie inspirujące i motywujące do działania na tyle, że chce się rano wstawać.

Rozmowa, zrozumienie, wspólna zabawa i muzykowanie to dla mnie wielka radość a budowanie więzi i relacji wzajemnych jest dla mnie podstawowym sensem.

W „Centrum Reduta” już od kilku lat prowadzę zajęcia muzyczne.

Prywatnie uwielbiam grać, komponować, patrzeć na rozwój, otwarcie i przemianę moich uczniów, gorącą pikantną czekoladę, odrzut motocyklem, pizzę, Hiszpanię, podróże dalekie i bliskie, poznawać, doświadczać, smakować, widzieć i czuć  szczęście w drugim człowiek.

Beata Kiedrowska

Beata Kiedrowska – realizatorka zajęć sportowych

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. W Mrowisku prowadzę zajęcia sportowe.

Już od małego uwielbiam aktywnie spędzać czas wolny- zaczynając od biegów krótkich, poprzez pływanie, jazdę na rolkach, kończąc na wyczynowych biegach z przeszkodami. Jestem chodzącą optymistką, zarażającą uśmiechem, dobrym humorem i radością z dnia codziennego wszystkich, których spotkam na drodze.

Klaudia Słowikowska

Klaudia Słowikowska –

pedagog, instruktor sportu i rekreacji ruchowej